Vesti Kopaonik - Održana tradicionalna S3 trka Skijališta Srbije

Kopaonik - Održana tradicionalna S3 trka Skijališta Srbije

Kopaonik | 19.03.2023. | Skijališta Srbije
Odrana S3 trka 2023 1200xc730

Kategorije

Skijališta Srbije organizovala su u subotu 18.03.2023. prijateljsku ski trku "3S" na stazi Karaman greben na Kopaoniku.

Na tradicionalnoj trcki Skijališta Srbije učestvovalo je više od 70 takmičara.

Prvo mesto u muškoj kategoriji osvojio je Ivica Blagojević, dok su drugo i treće mesto osvojili Nikola Jeremić i Sava Minić. U ženakoj kategoriji najbolja je bila Lara Popović, a drugo i treće mesto osvojile su Daša Dobrodolac i Jela Sapaoć. Medju najboljima u dečijoj kategoriji bili su Dimitrije Miletic, prvo mesto, Aleksej Filipović drugo i Nikola Vuković, treće mesto.

Prijave za trku su bile besplatne, najbolji su osvojili komplet skija, pancerice i sku opremu.

"3S" trka je prva ski trka ovakvog tipa koju organizuju Skijališta Srbije i organizuje se većnekoliko sezona kao tradicionalna prijateljska manifestacija.

Organizator izražavca zahvalnost svim takmičarima na učešću i na odličnoj armosferi!