Vesti Kopaonik - "3S - Slalom Skijališta Srbije" na stazi Karaman greben

Kopaonik - "3S - Slalom Skijališta Srbije" na stazi Karaman greben

Kopaonik | 24.03.2018. | Skijališta Srbije
s3 2018 1 800x486

Skijališta Srbije organizovala su drugi put po redu prijateljsku ski trku „3S - Slalom Skijališta Srbije“ na stazi Karaman greben na Kopaoniku. Na trci je je učetvovalo 106 takmičara, koji su se takmičili u paralel veleslalomu i to u kategorijama: muškarci, žene i deca.

Tradicionalnu prijateljsku ski trku otvorili su najstariji i najmlađi redari u ski centru Kopaonik, Milan Petrović (60) i Marko Popović (23).

U kategoriji dece prvo mesto osvojio je Nestor Ivanović, dok je drugoplasirana Ana Petković. Kao nagrade uručene su im torbe, majice i makete tabača Skijališta Srbije.

U kategoriji žena na prvom mestu našla se Anja Bunjak, na drugom Katarina Savić, dok je treće mesto osvojila Jelena Kasom.

U muškoj konkurenciji prvo mesto osvojio je Daniel Pešić, drugo Ivica Blagojević, a na trećem mestu našao se Marko Andesilić.

Nagradni fond za obe kategorije su bile skije, ski pas 10 u sezoni i skijaške naočare. Jedini border Vladimir Kosjer dobio je nagradu snoubord.